"Метью" забрав життя 572 осіб. NASA зняла ураган з космічної станції

07.10.2016 21:00

"Метью" забрав життя 572 осіб. NASA зняла ураган з космічної станції

Внаслідок урагану "Метью" на Гаїті загинули 572 людини. Ураган обрушився напередодні на узбережжя американського штату Флорида. Губернатор штату Рік Скотт повідомив про те, що через негоду без електрики залишаються 600 тисяч будинків. Через наближення урагану президент США Барак Обама оголосив надзвичайний стан у трьох штатах: Джорджія, Флорида і Південна Кароліна.

Внаслідок урагану "Метью" на Гаїті загинули 572 людини. Про це повідомляє Reuters.

Ураган обрушився напередодні на узбережжя американського штату Флорида. Губернатор штату Рік Скотт повідомив про те, що через негоду без електрики залишаються 600 тисяч будинків.

Тим часом американське аерокосмічне агентство NASA показало короткий відеоролик, що відобразив вид на ураган Меттью з борту Міжнародної космічної станції.

Відео було опубліковано в Twitter космічної станції.

"Камера на супутнику відобразила космічний вид масштабного урагану Меттью, який проминув Багами", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, через наближення урагану "Метью" президент США Барак Обама оголосив надзвичайний стан у трьох штатах: Джорджія, Флорида і Південна Кароліна.

Нагадаємо, що "Метью" став найсильнішим ураганом в Атлантичному океані після "Фелікса", який стався в 2007 році. Національний ураганний центр США присвоїв "Метью" п'яту категорію, найсерйознішу за шкалою Саффіра-Сімпсона. Ураган супроводжувався сильними зливами і руйнівними вітрами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus