Мігранти влаштували бунт у мадридському притулку

19.10.2016 15:00

Мігранти влаштували бунт у мадридському притулку

Близько 40 мігрантів зібралися на даху центру утримання, вигукуючи "свобода, свобода" і розмахуючи прапорами на знак протесту проти умов їх утримання. За словами прес-секретаря мерії міста, у заколоті ніхто не постраждав. Поліція повідомила, що беззбройні мігранти провели ніч на даху після початку заворушень у вівторок увечері в центрі утримання на півдні Мадрида.

Десятки мігрантів у центрі утримання в Мадриді влаштували акцію протесту. Вони залізли на дах будівлі та ламали меблі. Про це повідомляє The Local з посиланням на поліцію.

Близько 40 мігрантів зібралися на даху центру утримання, вигукуючи "свобода, свобода" і розмахуючи прапорами на знак протесту проти умов їх утримання. За словами прес-секретаря мерії міста, у заколоті ніхто не постраждав.

Поліція повідомила, що беззбройні мігранти провели ніч на даху після початку заворушень у вівторок увечері в центрі утримання на півдні Мадрида.

Раніше різні асоціації не раз засуджували майже тюремні умови утримання в семи центрах іммігрантів в Іспанії.

Нагадаємо, 19 вересня саміт ООН схвалив декларацію щодо захисту біженців, в якій держави-члени пообіцяли забезпечити захист прав усіх біженців і мігрантів, незалежно від їхнього статусу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus