Мінекономрозвитку знайшло 300 держпідприємств, "про які ніхто не знав"

29.09.2016 14:00

Мінекономрозвитку знайшло 300 держпідприємств, "про які ніхто не знав"

Міністерство економічного розвитку і торгівлі під час аудиту виявило близько 300 державних підприємств, про які раніше не було відомо. Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів на прес-конференції у четвер, 29 вересня, повідомляє Укрінформ. Вона додала, що з минулого року в МЕРТі розпочали огляд 100 найбільших державних компаній.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі під час аудиту виявило близько 300 державних підприємств, про які раніше не було відомо. Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів на прес-конференції у четвер, 29 вересня, повідомляє Укрінформ.

"Хочу сказати, що наразі (налічується - ред.) вже майже 3800 держпідприємств, оскільки зараз Міністерство економіки завершує повний аудит державних підприємств, і в результаті цього аудиту ми знайшли ще 300 державних компаній, про які ніхто не знав", - сказала Ковалів.

Вона додала, що з минулого року в МЕРТі розпочали огляд 100 найбільших державних компаній і визначили, що на ці підприємства припадає близько 80% активів, якими володіє держава у державному секторі.

Раніше повідомлялося, що ProZorro планує запустити продаж малих держпідприємств.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus