Мінгареллі: ратифікація Нідерландами Угоди України з ЄС до саміту у Брюсселі малоймовірна

10.10.2016 21:00

Мінгареллі: ратифікація Нідерландами Угоди України з ЄС до саміту у Брюсселі  малоймовірна

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґо Мінгареллі вважає дуже малоймовірною ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію Україна-ЄС до саміту у Брюсселі, який відбудеться 24 листопада. Про це посол сказав сьогодні на прес-конференції в Києві. Як нагадав дипломат, 27 країн-членів Євросоюзу вже ратифікували Угоду про асоціацію.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґо Мінгареллі вважає дуже малоймовірною ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію Україна-ЄС до саміту у Брюсселі, який відбудеться 24 листопада. Про це посол сказав сьогодні на прес-конференції в Києві, передає УНІАН.

Як нагадав дипломат, 27 країн-членів Євросоюзу вже ратифікували Угоду про асоціацію. "Але, на жаль, у ситуації з однією країною-членом вона дещо складніша", - зазначив посол.

"Я не можу сказати, чи до 24 листопада буде можливість вирішити це питання, але якщо бути абсолютно відкритим та відвертим, як на мене, це дуже малоймовірно, що Угода про асоціацію буде ратифіковано 28 країнами-членами до 24 листопада. Це дуже малоймовірно", - наголосив Мінгареллі.

Раніше нідерландський прем'єр Марк Рютте заявив, що Нідерланди, найімовірніше, не будуть ратифікувати угоду про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Відповідно до норм ЄС, для укладення угоди про асоціацію з третьою країною, його повинні ратифікувати уряди всіх країн-учасниць союзу.

Якщо уряд Нідерландів звернеться до парламенту з пропозицією про відмову Нідерландів ратифікувати угоду про асоціацію Україна-ЄС (СА), а голландський законодавчий орган проголосує за нього, то це автоматично поставить хрест на угоді. Про це йдеться в статті "Вврятують чи знищать Нідерланди асоціацію України з ЄС?" для ZN.UA.

Автор зазначає, що ймовірність того, що уряд все ж внесе в парламент пропозицію про відмову Нідерландів ратифікувати угоду про асоціацію Україна-ЄС, досить велика.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus