Мінгареллі: санкції з РФ найближчим часом не знімуть, однак деякі країни вважають їх "неефективними"

10.10.2016 21:00

Мінгареллі: санкції з РФ найближчим часом не знімуть, однак деякі країни вважають їх "неефективними"

"Перша позиція, анексія Криму є незаконною. Це є зухвалим порушенням міжнародного права, й у зв’язку з цим Європейський Союз не визнає це. Друга позиція, ми запровадили санкції, які пов’язані з анексією Криму, і я взагалі не вірю, що ці санкції будуть скасовані в найближчому майбутньому", – наголосив голова Представництва ЄС в Україні Юґ Мінгареллі.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Юґ Мінгареллі вважає малоймовірним, що пов’язані з анексією Криму санкції ЄС щодо Росії найближчим часом будуть зняті.

Про це посол сказав на прес-конференції в Києві у понеділок, 10 жовтня, передає УНІАН

"Перша позиція, анексія Криму є незаконною. Це є зухвалим порушенням міжнародного права, й у зв’язку з цим Європейський Союз не визнає це", – наголосив Мінгареллі.

"Друга позиція, ми запровадили санкції, які пов’язані з анексією Криму, і я взагалі не вірю, що ці санкції будуть скасовані в найближчому майбутньому", – наголосив він.

"Ви праві, що Російська Федерація намагається переконати певну кількість людей, що ці санкції потрібно скасувати, але я можу вам сказати, що малоймовірно, що це відбудеться", – наголосив Мінгареллі.

Водночас Мінгареллі визнав, що в Євросоюзі є країни, які вважають санкції проти РФ "неефективними".

Як зазначив посол, термін дії санкцій, які запроваджені Євросоюзом проти Росії через дестабілізацію ситуації на Донбасі, завершується наприкінці січня 2017 року, "що означає, що країни-члени ЄС... повинні обговорити та розглянути питання цих санкцій у період з кінця жовтня та до завершення цього року"..

"Я не можу сказати, яким буде результат обговорення. Очевидно, що є країни, які думають, що санкції не є неодмінно ефективними, і існують країни, які у протилежність цьому вважають, що санкції потрібно зберігати і навіть посилювати, якщо ми хочемо отримати більш взаємодіючу поведінку від східного сусіда", - наголосив Мінгареллі.

Як повідомлялося, 21 червня Євросоюз на рівні постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) погодив рішення продовжити до 31 січня 2017 року економічні санкції проти Росії за її дії в Україні.

1 липня ЄС затвердив рішення про продовження санкцій проти Росії ще на півроку.

Санкції ЄС передбачають обмеження співпраці з російськими банками, обмеження імпорту та експорту, торгівлі, зокрема нафтою, газом та озброєнням.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus