Міністр оборони показав нові сухпайки

04.10.2016 12:00

Міністр оборони показав нові сухпайки

"Передбачено порційну видачу норми - тобто сніданок, обід і вечерю, до яких додатково видається бутильована вода - 0,5 л на кожний раціон. Крім того, задокументовано посилений раціон для учасників АТО, в якому калорійність збільшено на 600 ккал", - зазначив Полторак. За його словами, "із нововведень - включення в раціон сухофруктів, шоколаду, кави, смачних перших і других страв.

Кабмін схвалив зміни норм харчування для армії, що дозволить закуповувати сухий пайок нового зразка. Про це міністр оборони Степан Полторак повідомив у Facebook.

"Насамперед ці норми і технічні умови були розроблені для поліпшення якості харчування військовослужбовців, які перебувають у АТО і в польових умовах не мають можливості готувати гарячу їжу", - зазначив міністр.

Постановою вводиться нова норма харчування №15 - добовий польовий набір продуктів калорійністю 3500 ккал, що є покращеною альтернативою теперішньому сухпайку.

"Передбачено порційну видачу норми - тобто сніданок, обід і вечерю, до яких додатково видається бутильована вода - 0,5 л на кожний раціон. Крім того, задокументовано посилений раціон для учасників АТО, в якому калорійність збільшено на 600 ккал", - зазначив Полторак.

За його словами, "із нововведень - включення в раціон сухофруктів, шоколаду, кави, смачних перших і других страв. Вперше використовується ритор-пакет і безвогневий нагрівач їжі. Завдяки новим технологіям упаковки, військовослужбовці отримують можливість харчуватися першими і другими стравами без термічної обробки".

Нагадаємо, 24 липня Полторак відвідав з несподіваною перевіркою одну з військових частин 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України (Одеська область), де виявив запаси неякісних, зіпсованих харчових продуктів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus