Міністр оборони України вперше в історії відвідає Швецію

06.10.2016 11:00

Міністр оборони України вперше в історії відвідає Швецію

Під час візиту у м. Стокгольм Полторак проведе двосторонні зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хултквістом та начальником Головного штабу оборони збройних сил Швеції генерал-лейтенантом Денісом Гуленспоре. Планується, що сторони обговорять актуальні питання сучасної безпекової ситуації, розвиток співпраці між Міністерством оброни України та НАТО.

Сьогодні, 6 жовтня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відбув із візитом до Швеції. Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони, це перший із часів незалежності України візит міністра оборони України до Королівства Швеція.

Під час візиту у м. Стокгольм Полторак проведе двосторонні зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хултквістом та начальником Головного штабу оборони збройних сил Швеції генерал-лейтенантом Денісом Гуленспоре.

Планується, що сторони обговорять актуальні питання сучасної безпекової ситуації, розвиток співпраці між Міністерством оброни України та НАТО після Варшавського саміту Альянсу, поточний стан та перспективи поглиблення двосторонньої співпраці.

Нагадаємо, 1 вересня в Україну прибув новий посол Швеції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus