Міноборони: під час бойових дій у зоні АТО було втрачено майже весь арсенал мінометної зброї часів СРСР

27.09.2016 18:00

Міноборони: під час бойових дій у зоні АТО було втрачено майже весь арсенал мінометної зброї часів СРСР

У Міністерстві оборони заявляють, що під час бойових дій у зоні проведення АТО було втрачено майже весь арсенал мінометної зброї, яка дісталась Україні з часів СРСР. Про це повідомив начальник Озброєння ЗСУ Микола Шевцов. Міномети було або пошкоджено, або вони відпрацювали свій ресурс, тому нині в Україні налагоджується виробництво вітчизняних зразків мінометів.

У Міністерстві оборони заявляють, що під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції було втрачено майже весь арсенал мінометної зброї, яка дісталась Україні з часів СРСР.

Про це у вівторок 27 вересня на брифінгу в Києві повідомив начальник озброєння Збройних сил України Микола Шевцов, передає УНІАН.

За його словами, "гостро стоїть питання щодо забезпечення військ саме цим видом зброї, оскільки під час активних бойових дій ми втратили майже весь арсенал мінометів, який залишився з часів СРСР".

Як зазначив представник МОУ, міномети було або пошкоджено, або вони відпрацювали свій ресурс, тому нині в Україні налагоджується виробництво вітчизняних зразків мінометів.

Зокрема, Київський завод "Маяк" вже виробив і надав армії близько 200 українських мінометів "Молот"; водночас тривають випробування.

Також Шевцов додав, що українська сторона намагалася відшукати шляхи до придбання мінометів за кордоном, але остаточного результату під час перемовин досягти не вдалося.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus