Міноборони РФ: доповідь Bellingcat про "Бук" побудована на псевдогіпотезах

07.03.2016 21:00

Міноборони РФ: доповідь Bellingcat про "Бук" побудована на псевдогіпотезах

Міноборони РФ відреагувало на доповідь міжнародних дослідників Bellingcat про те, що малайзійський "Боїнг" був збитий російським "Буком", доставленим з Курська. Міноборони РФ звинуватило групу міжнародних журналістів у перекручуванні фактів. "Остання доповідь Bellingcat, як і всі попередні, також побудована на псевдогіпотезах", - заявили російські військові.

Міноборони РФ відреагувало на доповідь міжнародних дослідників Bellingcat про те, що малайзійський "Боїнг" був збитий російським "Буком", доставленим з Курська.

Реакція опублікована на сайті відомства.

Міноборони РФ звинуватило групу міжнародних журналістів у перекручуванні фактів.

"Остання доповідь Bellingcat, втім, як і всі попередні, також побудована на псевдогіпотезах", - заявили російські військові.

Міноборони Росії заявляє, що зображена на фото в звіті людина в камуфляжі, яка, як з'ясували екпертів Bellingcat, виявилася російським військовим, не має жодного стосунку до російської армії.

"Надана інформація має свідомо антиросійську спрямованість і побудована на перекручених даних. Більш того, використані бездоказові викладки, розраховані надати виключно інформаційний вплив на суспільство", - сказано в заяві Міноборони Росії.

Раніше група Bellingcat, яка займається розслідуваннями військової тематики за відкритими джерелами, заявила, що "Бук", який збив літак MH-17, доставили до українського кордону бійці другого дивізіону 53-ї зенітно-ракетної бригади з Курська.

Літак "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року на Донбасі. На борту перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Пасажирами рейсу були громадяни, як мінімум, 10 країн - Нідерландів, Малайзії, Австралії, Індонезії, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Філіппін, Канади та Нової Зеландії.

9 вересня 2015 року Рада безпеки Нідерландів представила доповідь, в якій назвала головну причину падіння літака.

Для проведення експертизи уламки літака були доставлені в Нідерланди.

У лютому 2015 року уряд Нідерландів опублікував десятки документів про катастрофу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus