Міноборони: ймовірність оголошення сьомої хвилі мобілізації дуже висока

27.09.2016 11:00

Міноборони: ймовірність оголошення сьомої хвилі мобілізації дуже висока

"Україні потрібно призивати додаткових солдатів. Йдеться про чотирнадцять тисяч нових солдатів, яких треба призвати до кінця року. Ймовірність наступної хвилі дуже велика", - заявив представник Міністерства оборони України Вільєн Підгорний. За його словами, брак військовослужбовців поки компенсується призовниками, відправляти їх для проходження служби в АТО не будуть.

В зоні проведення АТО на даний момент не вистачає 14 тисяч військових, яких можуть доукомплектувати за рахунок чергової хвилі мобілізації.

"Україні потрібно призивати додаткових солдатів. Йдеться про чотирнадцять тисяч нових солдатів, яких треба призвати до кінця року. Ймовірність наступної хвилі дуже велика", - заявив представник Міністерства оборони України Вільєн Підгорний, повідомляє ТСН.

За словами Підгорного, брак військовослужбовців поки компенсується призовниками, відправляти їх для проходження служби в АТО не будуть.

Він підкреслив, що як тільки всі демобілізовані в рамках шостої хвилі роз'їдуться по домівках, в АТО залишаться лише контрактники.

Нагадаємо, 26 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців шостої хвилі мобілізації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus