Мінсоцполітики обіцяє запустити повну версію реєстру переселенців наступного тижня

27.09.2016 13:00

Мінсоцполітики обіцяє запустити повну версію реєстру переселенців наступного тижня

Міністерство соціальної політики України має намір запустити повну версію реєстру вимушених переселенців на наступному тижні, повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева. Рева додав, що реєстр було доопрацьовано. "Я думаю, що ми десь через тиждень запустимося по всій Україні", - зазначив він.

Міністерство соціальної політики України має намір запустити повну версію реєстру вимушених переселенців на наступному тижні, повідомив журналістам перед засіданням Кабінету міністрів у вівторок міністр соціальної політики Андрій Рева. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що 26 вересня реєстр почав повноцінну роботу в межах Києва. "Ми зараз хочемо проаналізувати результати і потім, якщо все буде нормально, то запускаємо по всій країні", - сказав міністр.

Рева додав, що реєстр було доопрацьовано. "Я думаю, що ми десь через тиждень запустимося по всій Україні", - зазначив він.

Нагадаємо, з 1 серпня Міністерство соціальної політики в тестовому режимі запустило єдиний реєстр внутрішньо переміщених осіб. За даними Міністерства соцполітики, в Україні налічується близько 1 млн 800 тис. внутрішньо переміщених осіб.

При цьому заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука раніше заявляв, що насправді біженців налічується на 1 млн менше, ніж заявляє Мінсоцполітики.

Чинний глава Донеччини Павло Жебрівський каже, що 490 тисяч зареєстрованих у Донецькій області переселенців (тобто дві третини) проживають на окупованій частині Донбасу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus