Мінсоцполітики: у найближчі роки збережеться тенденція до старіння населення

26.09.2016 16:00

Мінсоцполітики: у найближчі роки збережеться тенденція до старіння населення

За словами заступника міністра соціальної політики України Віталія Мущиніна, "за останні роки рівень старіння в країні поступово підвищувався". Так, станом на початок 2016 року частка осіб у віці 60 років і старше становила 22,1%, а людей у віці 65 років і старше - 15,9%. "Відповідно, ця тенденція дуже наростаючими підсумками буде відбуватись до 2025 року", - сказав він.

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін відзначає негативні тенденції показників старіння населення в країні. Про це він сказав сьогодні, 26 вересня, під час Всеукраїнських зборів ветеранського активу на тему: "Реалізація міжнародно-правових документів щодо соціального захисту людей похилого віку - запорука їхнього гідного життя".

Мущинін зазначив, що Україна сьогодні належить до держав із досить високим рівнем старіння населення. "У нас 28-ме місце серед європейських країн щодо цієї тенденції старіння", - додав він, передає УНІАН.

За його словами, "за останні роки рівень старіння в країні поступово підвищувався". Так, станом на початок 2016 року частка осіб у віці 60 років і старше становила 22,1%, а людей у віці 65 років і старше - 15,9%.

"Відповідно, ця тенденція дуже наростаючими підсумками буде відбуватись до 2025 року", - сказав Мущинін.

Раніше стало відомо, що Кабмін хоче провести перепис населення.

Зазначимо, тільки за останні півроку населення України скоротилося на 100 тисяч осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus