Мін'юст: люстрували вже понад 900 чиновників

10.10.2016 11:00

Мін'юст: люстрували вже понад 900 чиновників

За словами представниці Мін'юсту, зараз суди розглядають понад 1300 позовів від тих, хто підпадає під дію закону "Про очищення влади". Також Козаченко стверджує, що люстрація за посадами спрацювала на 98%, але є 2% "ганебних випадків" ігнорування закону деякими відомствами, зокрема Генпрокуратурою, ДФС і Адміністрацією президента.

В Україні на сьогодні люстрували 938 осіб. Про це заявила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко.

"Україні люстровано на сьогодні 938 осіб і з-поміж них – 40 служителів Феміди", – розповіла Козаченко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За словами представниці Мін'юсту, зараз суди розглядають понад 1300 позовів від тих, хто підпадає під дію закону "Про очищення влади".

Також Козаченко стверджує, що люстрація за посадами спрацювала на 98%, але є 2% "ганебних випадків" ігнорування закону деякими відомствами, зокрема Генпрокуратурою, ДФС і Адміністрацією президента.

Керівник департаменту Мін'юсту підкреслила, що всі повинні бути рівні перед законом.

При цьому пані Козаченко відзначає прогрес у судовій реформі, але звертає увагу на те, що досі через суд в Україні можлива узурпація влади, як це було за часів екс-президента Віктора Януковича.

Раніше стало відомо, що люстрацію можуть скасувати.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus