Мін'юст: процес люстрації виконаний на 98 відсотків

26.10.2016 14:00

Мін'юст: процес люстрації виконаний на 98 відсотків

"На сьогодні виявлено небагато осіб, які за часів Віктора Януковича обіймали керівні посади і на сьогодні ще продовжують працювати. Їх на всю Україну не більше сотні, що складає не більше 2 відсотків. Тобто, закон відбувся і був реалізований", - зазначила директор Департаменту з питань люстрації.

Процес люстрації в Україні виконано на 98 відсотків. Про це заявила на прес-конференції директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, передає УНІАН.

"Коли закон про люстрацію набув чинності, в Україні було 300 тисяч державних службовців. За рівнем посад під заборону потрапляло не більше 5 тисяч людей. На сьогодні виявлено небагато осіб, які за часів Віктора Януковича обіймали керівні посади і на сьогодні ще продовжують працювати. Їх на всю Україну не більше сотні, що складає не більше 2 відсотків. Тобто, закон відбувся і був реалізований", - зазначила чиновниця.

Окрім того, Козаченко додала, що на сьогодні важливо, щоб люстровані чиновники не змогли повернутися в свої крісла.

За її словами, президент України поновив на посадах 9 осіб, які підлягали люстрації. Водночас вона підкреслила, що йдеться про вищий офіцерський командний склад силових структур, і що один із них - колишній очільник київської міліції Олександр Терещук був все ж таки звільнений під тиском громадськості.

Раніше стало відомо, що люстрацію можуть скасувати.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus