Міру Сміли на Черкащині оголосили "імпічмент". Не обійшлося без бійки

02.03.2016 08:00

Міру Сміли на Черкащині оголосили "імпічмент". Не обійшлося без бійки

Серед причин для недовіри меру депутати назвали той факт, що Цибко не забезпечував взаємодію з міськрадою і проводив свої рішення через помічників, які перевищували посадові повноваження. Нібито ті проводили незаконні перевірки і тероризували підрозділи виконавчого комітету. Сам Цибко заявив, що розцінює рішення міськради як переворот.

Міському голові Сміли Черкаської області Олексію Цибку депутати міськради 1 березня висловили недовіру. Про це повідомляє регіональне видання Прочерк.

Цибко на початку засідання не вніс до порядку денного відповідне звернення депутатів і відмовився ставити його на розгляд, пояснюючи, що юрист не дав йому правову оцінку.

Після цього один з членів місцевої організації "Правого сектора", який прийшов на засідання, забрав у мера мікрофон. Допомогти Цибку хотів його радник Каміль Валетов і сталася бійка. Потім правоохоронці оточили трибуну.

Цибко разом з заступником і секретарем покинув засідання, а депутати таємним голосуванням висловили йому недовіру. "За" проголосували 28 осіб, троє - "проти". Всього в міській раді Сміли 36 депутатів.

Серед причин для недовіри меру депутати назвали той факт, що Цибко не забезпечував взаємодію з міськрадою і проводив свої рішення через помічників, які перевищували посадові повноваження. Нібито ті проводили незаконні перевірки і тероризували підрозділи виконавчого комітету.

Сам Цибко заявив, що розцінює рішення міськради як переворот. За його словами, люди, які раніше були при владі, намагаються повернуться до важелів управління.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus