Місію МВФ чекають в Україні 26 жовтня

17.10.2016 19:00

Місію МВФ чекають в Україні 26 жовтня

Місія ключового кредитора України – Міжнародного валютного фонду має намір повернутися в Україну в рамках чергового перегляду програми реформ, затвердженої в березні минулого року. Як повідомили у прес-службі Міністерства фінансів, місія розпочне роботу 26 жовтня. "Із 26 жовтня (очікуємо приїзду)", - повідомили в Мінфіні.

Місія ключового кредитора України – Міжнародного валютного фонду має намір повернутися в Україну в рамках чергового перегляду програми реформ, затвердженої в березні минулого року.

Як повідомили у прес-службі Міністерства фінансів, місія розпочне роботу 26 жовтня.

"Із 26 жовтня (очікуємо приїзду)", - повідомили в Мінфіні.

Як повідомлялося, успішна реалізація економічної програми відкриває для України можливість залучити у Міжнародного валютного фонду (МВФ) 1,3 млрд дол. в 2016 році і майже 5,4 млрд дол. в 2017 році за програмою розширеного фінансування EFF. Відповідний оновлений графік оприлюднений в матеріалах другого перегляду програми EFF, який МВФ оприлюднив 3 жовтня.

Виділення коштів планується щоквартально за підсумками виконання критеріїв ефективності: найбільший транш планується в першому кварталі 2017 року - понад 1,986 млрд дол., після чого розмір двох наступних буде скорочено до 1,33 млрд дол., а решти п'яти - до 735 млн дол.

Також у меморандумі йдеться, що Міністерство фінансів України має завершити верифікацію отримувачів пенсій і соціальних виплат до кінця грудня 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus