Міський голова Глухова вінчатиметься у Володимирському соборі

03.10.2016 17:00

Міський голова Глухова вінчатиметься у Володимирському соборі

Міський голова Глухова Мішель Терещенко вирішив взяти шлюб. Про це сам мер повідомив у Фейсбуці. "Церемонія вінчання відбудеться в Києві, у Володимирському соборі 15 жовтня о 12.00", - написав Терещенко. Дружиною нащадка відомого роду Терещенків стане стане громадська діячка, голова громадської організації "Кияни для киян", екс-депутат Київської міської ради Олена Єськіна.

Міський голова Глухова Мішель Терещенко вирішив взяти шлюб. Про це сам мер повідомив у Фейсбуці.

"Церемонія вінчання відбудеться в Києві, у Володимирському соборі 15 жовтня о 12.00", - написав Терещенко.

Дружиною нащадка відомого роду Терещенків стане стане громадська діячка, голова громадської організації "Кияни для киян", екс-депутат Київської міської ради Олена Єскіна.

Як розповів Терещенко газеті "День", місце вінчання обрано не випадково.

"Володимирський собор будували мої предки. І я - не перший представник роду Терещенків, який отримуватиме благословення у цьому храмі. Для нас це - нормально", - зазначив Терещенко.

Дружиною 62-річного Мішеля стане 38-річна громадська активістка і екс-депутат Київської міськради.

Молодята організовують весілля самі. Кажуть, не було потреби звертатись за допомогою до професійних консультантів та помічників, бо не планували масштабного святкування.

Для Мішеля і Олени, за їх словами, вінчання є передусім особливою духовною подією. Тому вони не планують масштабного весільного гуляння і кличуть лише найближчих і найдорожчих для себе людей.

Довідка

Михайло Терещенко (1888-1956) був одним із перших українських промислових магнатів. Свої величезні статки він, як і кілька поколінь його предків, заробив на виробництві цукру, а згодом повністю втратив після більшовицької революції. До 80% своїх прибутків сім'я Терещенків витрачала на благодійність і розвиток місцевої інфраструктури. Саме їм Київ зобов'язаний такими закладами, як Київський політехнічний інститут, Музей імені Богдана і Варвари Ханенків, будівля "Охматдит", Володимирський собор, Перша гімназія, Національна музична академія України імені Чайковського, Історичний музей та Національний художній музей, Музей Шевченка, Музей Російського мистецтва, Національна медична бібліотека та ціла низка лікарень і притулків. Кілька десятків інфраструктурних об'єктів було побудовано і в Глухові - на батьківщині роду Терещенків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus