Міжнародна коаліція знищила шість нафтових свердловин "ІДІЛ" у Сирії

12.10.2016 21:00

Міжнародна коаліція знищила шість нафтових свердловин "ІДІЛ" у Сирії

Міжнародна коаліція на чолі зі США, що веде боротьбу проти "Ісламської держави", за минулу добу знищила шість нафтових свердловин "ІДІЛ" у районі сирійського міста Дейр-ез-Зор, більше десятка автоцистерн та іншу техніку терористів. Загалом за минулу добу коаліція завдала 11 авіаударів по цілях "ІДІЛ" у Сирії, а також сім ударів по терористах на території Іраку.

Міжнародна коаліція на чолі зі США, що веде боротьбу проти "Ісламської держави", за минулу добу знищила шість нафтових свердловин "ІДІЛ" у районі сирійського міста Дейр-ез-Зор, більше десятка автоцистерн та іншу техніку терористів.

Про це повідомили в середу, 12 жовтня, у Пентагоні, передає Укрінформ.

"Поблизу міста Дейр-ез-Зор чотирма ударами знищено 11 нафтових автоцистерн "ІДІЛ", шість свердловин, три інші автомобілі, фронтальний навантажувач та кран", - зазначили в американському оборонному відомстві.

Це не перший серйозний удар по нафтовому бізнесу "ІД", який угруповання використовує як одне з основних джерел фінансування. Коаліція регулярно проводить операції, послідовно знищуючи інфраструктуру, захоплену терористами на території Сирії.

Загалом за минулу добу коаліція завдала 11 авіаударів по цілях "ІДІЛ" у Сирії, а також сім ударів по терористах на території Іраку.

Нагадаємо, екстремістське угруповання "Ісламська держава", яке в багатьох країнах визнане терористичним, від 2014 року захопило й контролює значні території в Іраку й Сирії, які називає своїм "халіфатом". Крім того, угруповання намагається поширити діяльність і на інші держави, зокрема на Лівію, де контролює невелику територію на північному узбережжі, чи на Афганістан.

Проти нього веде боротьбу, крім збройних сил тих держав, також міжнародна коаліція з понад 60 країн під проводом США, здійснюючи проти ісламістів повітряні удари, в першу чергу в Іраку й Сирії. У Сирії авіаудари завдає також Росія, підтримуючи таким чином режим тамтешнього президента Башара аль-Асада.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus