Мобільні телефони хочуть позбавити гнізда для навушників

03.10.2016 12:00

Мобільні телефони хочуть позбавити гнізда для навушників

Організація USB Implementers Forum опублікувала специфікації USB Audio Device Class 3.0, надавши виробникам стандарт, який їм потрібен, щоб спрямувати звук через порт USB-C на будь-яких пристроях: від смартфонів до комп'ютерів. На думку авторів специфікації, це дозволить компаніям прибрати застарілий аудіопорт.

USB розробляє новий стандарт, який дозволяє творцям смартфонів слідом за Apple відмовитися від гнізда для навушників.

Організація USB Implementers Forum опублікувала специфікації USB Audio Device Class 3.0, надавши виробникам стандарт, який їм потрібен, щоб спрямувати звук через порт USB-C на будь-яких пристроях: від смартфонів до комп'ютерів. На думку авторів специфікації, це дозволить компаніям прибрати застарілий аудіопорт, пише Engadget.

Це відкриває шлях до більш компактних пристроїв з низьким енергоспоживанням. Щоправда, таке нововведення потребуватиме наявності спеціального чіпа в самих навушниках.

Ключовим компонентом цифрового стандарту стануть інтегровані в навушники чіпи MPU, які будуть відповідати за синхронізацію звуку, цифро-аналогове перетворення, посилення, роботу еквалайзера, шумозаглушення, усунення відлунень та інші функції. Відповідні стандарту MPU повинні підтримувати як USB Audio Type-III, так і Type-IV.

Правда, все це не означає, що всі компанії готові зробити вибір на користь нового стандарту з тим же ентузіазмом, як Apple. Приміром, в Galaxy Note 7 Samsung роз'єм для навушників зберігається.

Нагадаємо, у вересні Apple представила два нових iPhone, відмінною рисою яких стала відсутність звичного 3,5-мм роз'єму для навушників. Віце-президент з маркетингу Філ Шиллер заявив, що відмова від 3,5 мм вимагала небаченої мужності.

"Новое время" наводить попередні революційні впровадження Apple.

Перший iPod ігнорував CD-диски і змушував користувачів скачувати музику з інтернету.

А найперший iPhone вийшов в епоху домінування Windows-комунікаторів, основним способом спілкування з якими було перо (стилус). Тоді в 2007 році Стів Джобс недбало кинув зі сцени: "Кому потрібен стилус?!" і показав iPhone, який управлявся тільки пальцями.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus