Москаль попереджає, що від його імені аферисти видурюють гроші

28.09.2016 14:00

Москаль попереджає, що від його імені аферисти видурюють гроші

В області сталося вже кілька випадків, коли на підприємства телефонувала жінка і, представляючись помічницею голови Закарпатської ОДА, просила переказати кілька десятків тисяч гривень на банківський рахунок начебто для відпочинку в області дітей із зони АТО. "Прошу не вестися на подібні дурниці", - заявив Москаль.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль попередив, що на Закарпатті шахраї виманюють у людей гроші, збираючи кошти начебто від його імені. Про це повідомляється на офіційному сайті губернатора.

"Прошу не вестися на подібні дурниці. Нікому ніяких доручень просити кошти я ніколи не давав і давати не буду. Тому якщо хтось намагатиметься від мого імені (чи імені працівників ОДА) видурити гроші, прохання одразу звертатися в поліцію", - заявив Москаль.

Інформують, що в області сталося вже кілька випадків, коли на підприємства телефонувала жінка і, представляючись помічницею голови Закарпатської ОДА, просила переказати кілька десятків тисяч гривень на банківський рахунок начебто для відпочинку в області дітей із зони АТО.

Раніше в Києві затримали аферистів, які "продавали" високі посади.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus