"Мотор" стартував з нічиєї у гандбольній Лізі чемпіонів

23.09.2016 14:00

Після перерви гравці "Мотора" зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Свою перевагу вони утримували аж до останньої хвилини. Втім, заключна атака французів виявилася результативною, а повторна атака господарів майданчика, у яких залишалося близько 30 секунд, успіхом не увінчалася.

У Харкові 22 вересня відбувся матч 1-го туру гандбольної Ліги чемпіонів, в якому запорізький "Мотор" приймав французький "Нант" і зіграв унічию, повідомляє офіційний сайт турніру.

Гра завершилася з рахунком 26:26. Українці на рівних діяли із суперником протягом всього матчу. Перший тайм завершився із символічною перевагою гостей в один м'яч - 15:16.

А після перерви гравці "Мотора" зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Свою перевагу вони утримували аж до останньої хвилини гри. Втім, заключна атака французів виявилася результативною, а повторна атака господарів майданчика, у яких залишалося близько 30 секунд, успіхом не увінчалася.

Найрезультативнішим гравцем у складі "Мотора" в цьому матчі був Станіслав Жуков, на рахунку якого 5 голів. По 4 точних кидки на рахунку Юрія Кубатька і легіонерів Бориса Пуховського (Бєларусь) та Гліба Калараша (Росія).

Матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Мотор" проведе рівно за тиждень, 29 вересня, у столиці Румунії проти "Динамо" (Бухарест).

Источник новости: NEWSru.ua