МОЗ підписало договір про співпрацю з ПРООН

12.10.2016 09:00

МОЗ підписало договір про співпрацю з ПРООН

Як наголосила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, ПРООН разом з іншими міжнародними організаціями допомогли Україні провести ефективні закупівлі ліків за кошти 2015 року, щоб українські пацієнти могли отримувати якісні та доступні ліки. "Нарешті ми забезпечили поліклініки усіма вакцинами, а пацієнтів необхідними для їхнього здоров'я препаратами", - вказала вона.

Міністерство охорони здоров’я 11 жовтня підписало договір про співпрацю з Програмою Розвитку ООН. Про це у Facebook пише в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

"Ця подія стала початком закупівель ліків за кошти державного бюджету 2016 року. Ми вже працюємо над тим, щоб найближчим часом були підписані договори також з іншими організаціями, і "запустити" повноцінну роботу закупівель", - пише вона.

Як наголосила Супрун, ПРООН разом з іншими міжнародними організаціями допомогли Україні провести ефективні закупівлі ліків за кошти 2015 року, щоб українські пацієнти могли отримувати якісні та доступні ліки.

"Нарешті ми забезпечили поліклініки усіма вакцинами, а пацієнтів необхідними для їхнього здоров'я препаратами", - вказала вона, додавши, що станом на сьогодні вже поставлено 92% препаратів, закуплених за кошти 2015 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus