МОЗ планує запровадити індивідуальні ліцензії для лікарів

04.11.2016 17:00

МОЗ планує запровадити індивідуальні ліцензії для лікарів

Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк уточнив, що для прискорення відкриття приватних практик необхідно максимально спростити процедуру ліцензування приміщень. Якщо виконувати всі умови для ліцензування приміщень, то вийде застаріла радянська лікарня, вважає Ковтонюк.

Міністерство охорони здоров'я України має намір запровадити індивідуальне ліцензування лікарів для прискорення відкриття приватної практики, повідомив заступник міністра Павло Ковтонюк, передає "Інтерфакс-Україна".

"Індивідуальне ліцензування для нас - стратегічний пріоритет. Це великий проект, який вже починаємо", - сказав він.

Ковтонюк повідомив, що МОЗ отримав запит від парламентського комітету, який зацікавлений у цьому питанні.

Він уточнив, що для прискорення відкриття приватних практик також необхідно максимально спростити процедуру ліцензування приміщень. Якщо виконувати всі умови для ліцензування приміщень, то вийде застаріла радянська лікарня, вважає Ковтонюк.

Заступник міністра зазначив, що відсутність індивідуального ліцензування для лікарів не заважає змінити модель фінансування при реформуванні охорони здоров'я на первинному рівні.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за розвиток багаторівневої системи охорони здоров'я, що передбачає і інститут сімейного лікаря, і високоспеціалізовані клініки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus