Музичук та Іфань зіграли внічию у четвертій партії матчу за шахову корону

06.03.2016 20:00

Музичук та Іфань зіграли внічию у четвертій партії матчу за шахову корону

У Львові завершилася четверта партія матчу за звання чемпіона світу з шахів серед жінок, в якому українка Марія Музичук зіграла внічию з Хоу Іфань з Китаю. Українка в цій партії грала чорними фігурами. Сьогоднішня партія проходила досить швидко, але вмістила у себе багато подій.

У Львові завершилася четверта партія матчу за звання чемпіона світу з шахів серед жінок, в якому українка Марія Музичук зіграла внічию з Хоу Іфань з Китаю. Українка в цій партії грала чорними фігурами, передає УНІАН.

Сьогоднішня партія проходила досить швидко, але вмістила у себе багато подій. Зокрема, українка втратила три фігури і пішака, але зуміла створити загрозу своїй турою ферзеві суперниці. А після 21-го ходу, коли ситуація стала патовою, суперниці потиснули один одному руки.

Таким чином, рахунок в матчі став 2,5:1,5 очка на користь китаянки.

Нагадаємо, перша партія закінчилася нічиєю. У другій партії матчу Музичук програла Хоу Іфань, третю партію суперниці також зіграли внічию.

За регламентом суперниці зіграють десять партій. Для завоювання титулу чемпіонки світу треба набрати 5,5 очка. За рахунком у 5:5 18 березня пройде тай-брейк: чотири партії в рапід, далі пари партій (не більше п'яти) в бліц і, при необхідності, "армагеддон".

Матч за світову шахову корону триватиме у Львові до 18 березня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus