Музичук та Іфань зіграли внічию у третій партії матчу за звання чемпіона світу з шахів

06.03.2016 11:00

Музичук та Іфань зіграли внічию у третій партії матчу за звання чемпіона світу з шахів

У Львові завершилася третя партія матчу за світову шахову корону, в якій українка Марія Музичук зіграла внічию з Хоу Іфань з Китаю. Українка в цій партії грала білими фігурами. Як і в першій партії, українці знову не вдалося використати перевагу кольору. Після 36-го ходу суперниці погодилися на нічию.

У Львові завершилася третя партія матчу за світову шахову корону, в якій українка Марія Музичук зіграла внічию з Хоу Іфань з Китаю. Українка в цій партії грала білими фігурами, передає УНІАН.

Як і в першій партії, українці знову не вдалося використати перевагу кольору. Українка довго намагалася атакувати, володіла певним перевагою і використовувала весь резерв. До моменту закінчення партії на дошці залишилися за три пішаки і три фігури у китаянки проти двох у Музичук. Тим не менше, весь потенціал для атаки був уже вичерпаний.

Після 36-го ходу суперниці погодилися на нічию.

Таким чином, рахунок у матчі став 2:1 на користь Іфань.

Нагадаємо, перша партія закінчилася нічиєю. У другій партії матчу Музичук програла Хоу Іфань.

За регламентом суперниці зіграють десять партій. Для завоювання титулу чемпіонки світу треба набрати 5,5 очка. За рахунком у 5:5 18 березня пройде тай-брейк: чотири партії в рапід, далі пари партій (не більше п'яти) в бліц і, при необхідності, "армагеддон".

Матч за світову шахову корону триватиме у Львові до 18 березня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus