МВФ: Україна може до кінця року отримати четвертий транш в разі позитивної оцінки проведених реформ

27.10.2016 20:00

МВФ: Україна може до кінця року отримати четвертий транш в разі позитивної оцінки проведених реформ

Ключовий кредитор України - Міжнародний валютний фонд може вже до кінця року виділити Україні четвертий за рахунком кредитний транш у рамках програми реформ, затвердженої в березні 2015 року, у разі позитивної оцінки реформ, які проводяться владою. Про це в ході традиційного брифінгу у Вашингтоні сказав глава Департаменту зовнішніх зв'язків Фонду Джеррі Райс.

Ключовий кредитор України - Міжнародний валютний фонд може вже до кінця року виділити Україні четвертий за рахунком кредитний транш у рамках програми реформ, затвердженої в березні 2015 року, у разі позитивної оцінки реформ, які проводяться владою.

Про це в ході традиційного брифінгу у Вашингтоні сказав глава Департаменту зовнішніх зв'язків Фонду Джеррі Райс, передає УНІАН.

"Виділення траншу до кінця року можливе", - зазначив Райс.

Раніше він повідомив, що оціночна місія МВФ прибуде в Україну на початку листопада.

Нагадаємо, 14 вересня Міжнародний валютний фонд завершив другий перегляд чотирирічної програми співпраці з нашою країною, схваленої в березні 2015 року, і ухвалив рішення надати Києву третій за рахунком кредитний транш обсягом 1 млрд дол. Таким чином, загальний обсяг уже наданого фінансування становитиме 7,62 млрд дол за загального обсягу кредитування 17,5 млрд дол.

16 вересня Україна отримала кошти третього траншу.

21 вересня Верховна Рада заслухала прем’єра Володимира Гройсмана із представленням державного бюджету на 2017 рік та ухвалила цей проект до розгляду.

Як повідомлялося, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що МВФ вимагає від України проведення пенсійної реформи для отримання наступного траншу.

Серед вимог: поступова зміна пенсійного віку, встановлення єдиного принципу пенсійного забезпечення без надання пільг для будь-яких професій (крім військових), розширення бази для внесків у систему соціального забезпечення, встановлення справедливого податкового режиму для пенсій.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus