МЗС не проти візового режиму з Росією, але підтримувати його поки не буде

09.10.2016 22:00

МЗС не проти візового режиму з Росією, але підтримувати його поки не буде

Міністерство закордонних справ не буде підтримувати введення візового режиму з Росією, поки не будуть визначені наслідки такого рішення. На його думку, Росія почне антиукраїнську кампанію: ускладнюватиме отримання віз, а також пропонуватиме українцям російське громадянство. Разом з тим, за словами Клімкіна, МЗС вивчає питання виходу України з СНД.

Міністерство закордонних справ не буде підтримувати введення візового режиму з Росією, поки не будуть визначені наслідки такого рішення.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі каналу "112 Україна".

"Я ніколи не виступав проти. І питання не в тому, візовий режим або безвізовий. Нам, можливо, знадобляться ще більш жорсткі заходи, ніж візовий режим. Питання в тому, що це нам дасть, як ми це зробимо і як це буде впливати на громадян: на наших громадян в окупованому Криму, на наших громадян в Росії", - зазначив Клімкін.

На його думку, Росія почне антиукраїнську кампанію: ускладнюватиме отримання віз, а також пропонуватиме українцям російське громадянство.

"Інше питання - Республіка Бєларусь, з якою у нас безвізовий режим. Крім того, Росія заявить, що їй потрібно тут більше консульських відділів, щоб видавати візи. А чи потрібно нам більше консульських відділів Росії? Моя відповідь: ні", - сказав міністр.

Разом з тим, за словами Клімкіна, МЗС вивчає питання виходу України з Союзу Незалежних Держав (СНД).

"У нас є десятки угод і зараз ми закінчуємо роботу, яка дозволить врегулювати ці угоди. Я є прихильником виходу з СНД", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, після затримання і арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що не виключає розгляду питання про введення Україною візового режиму з РФ і розширення санкцій.

Український парламент повинен був розглянути це питання 6 жовтня, але фракції "Блоку Петра Порошенка" і "Оппоблоку" виступили проти.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus