МЗС попереджає українців, що відвідувати РФ небезпечно

03.10.2016 17:00

МЗС попереджає українців, що відвідувати РФ небезпечно

Директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв заявляє, що відвідання Росії стає небезпечним для українців. Про це він написав у Twitter у понеділок 3 жовтня. "Відвідання РФ небезпечне для українців: безпідставні затримання, провокації на кордоні та при митному огляді, тортури, недопуск консулів...", - зазначив він.

Директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв заявляє, що відвідання Росії стає небезпечним для українців.

Про це він написав у Twitter у понеділок 3 жовтня.

"Відвідання РФ небезпечне для українців: безпідставні затримання, провокації на кордоні та при митному огляді, тортури, недопуск консулів...", - написав Макеєв.

Як повідомлялося, Сущенко - паризький кореспондент агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах. У РФ його затримали і звинуватили в шпигунстві. В понеділок ФСБ РФ заявило, що Сущенко - кадровий полковник ГУР України, який збирав інформацію, "що становить державну таємницю і стосується діяльності Збройних Сил і військ Національної гвардії Росії, витік якої за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави".

У Головному управлінні розвідки називають фейком заяву ФСБ Росії про те, що Сущенко є розвідником цього відомства.

У понеділок стало відомо, що Лефортовський суд Москви 1 жовтня заарештував Сущенка на 2 місяці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus