МЗС України буде працювати з компетентними органами щодо ноти Бєларусі на повернення літака "Бєлавіа"

24.10.2016 15:00

МЗС України буде працювати з компетентними органами щодо ноти Бєларусі на повернення літака "Бєлавіа"

Міністерство закордонних справ України працюватиме з іншими українськими компетентними органами щодо ноти МЗС Бєларусі у зв`язку з примусовим поверненням у київський аеропорт літака авіакомпанії "Бєлавіа", повідомила речниця МЗС Мар’яна Беца. За її словами, компетентні органи України тепер повинні визначити алгоритм подальших дій.

Міністерство закордонних справ України працюватиме з іншими українськими компетентними органами щодо ноти МЗС Бєларусі у зв`язку з примусовим поверненням у київський аеропорт літака авіакомпанії "Бєлавіа".

Про це УНІАН повідомила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Ми ноту отримали і будемо працювати спільно з компетентними органами", - сказала Беца.

За її словами, компетентні органи України тепер повинні визначити алгоритм подальших дій.

Як відомо, 21 жовтня СБУ змусила пасажирський літак компанії "Бєлавіа", який вилетів з аеропорту "Київ" (Жуляни) у Мінськ, повернутися до Києва. При цьому українська сторона нібито пригрозила бєларуському літаку винищувачами. СБУ вже спростувала цю інформацію. Причина дій СБУ – присутність на борту літака громадянина Вірменії Армена Мартиросяна, прихильника "Антимайдану". Підозрюваного зняли з літака та обшукали. Борт вилетів у Мінськ після дозаправки, а чоловіка через кілька годин правоохоронці відпустили – він дістався Мінська іншим авіалайнером.

МЗС Бєларусі вручило ноту тимчасовому повіреному у справах України. Бєларусь на офіційному рівні вимагає вибачень і грошових компенсацій від України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus