На 9-ий день походу на Мосул іракці та курди припинили наступ

26.10.2016 00:00

На 9-ий день походу на Мосул іракці та курди припинили наступ

Урядові війська й союзні курдські бойовики загону "Пешмерга" все ще ведуть боротьбу за зовнішні кордони міста. Першим, кому вдалося наблизитися до Мосула на два кілометри, був елітний підрозділ CTS, навчений США. Сили CTS рушили зі сходу, витісняючи "Ісламську Державу" з християнського регіону, в якому не було мешканців.

Елітний підрозділ іракської армії, підійшовши до східної околиці Мосула, зробив паузу - чекатимуть інші сили, щоб завершити наступ на останній великий оплот "Ісламської держави" в Іраку. Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, на дев'ятий день наступу на Мосул, урядові війська й союзні курдські бойовики загону "Пешмерга" усе ще ведуть боротьбу за зовнішні кордони міста. Першим, кому вдалося наблизитися до Мосула на два кілометри, був елітний підрозділ CTS, навчений США. Сили CTS рушили зі сходу, витісняючи "Ісламську Державу" з християнського регіону, в якому не було мешканців.

Згідно з повідомленням, майбутній бій, ймовірно, буде більш важким і небезпечним через присутність цивільних осіб - близько 1,5 мільйона жителів залишаються в місті.

Наступ коаліції на Мосул розпочався 17 жовтня.

Це місто вважається "столицею" сунітського терористичного угрупування "Ісламська держава" ("ІД") на території Ірак.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus