На адмінкордоні з Кримом прикордонники спіймали колишнього армійця-зрадника

08.02.2017 22:00

На адмінкордоні з Кримом прикордонники спіймали колишнього армійця-зрадника

Прикордонники Херсонського загону Азово-Чорноморського регіонального управління ДПС України на адмінмежі з Кримом виявили колишнього українського військовослужбовця, який перейшов на бік окупантів і залишився служити у ВМС Російської Федерації. Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов.

Прикордонники Херсонського загону Азово-Чорноморського регіонального управління ДПС України на адмінмежі з Кримом виявили колишнього українського військовослужбовця, який перейшов на бік окупантів і залишився служити у ВМС Російської Федерації.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов, передає "Укрінформ".

"Прикордонники Херсонського загону на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим в особи, яка прямувала із Криму через КПВВ "Каланчак", виявили недійсний паспорт. Чоловік виявився колишнім військовослужбовцем, який перейшов на бік окупантів", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначається, що чоловік прибув у пішому порядку та подав на контроль паспорт громадянина Російської Федерації.

Як з’ясувалося, документ був виданий у 2014 році на території тимчасово окупованого Криму, тому громадянина запросили для додаткової перевірки. Згодом було встановлено, що чоловік є громадянином України, жителем одного з міст материкової частини. Раніше він проходив військову службу за контрактом у військовій частині берегової охорони ЗСУ на території АР Крим, а після анексії залишився служити у ВМС Російської Федерації.

Як повідомлялося раніше, наприкінці січня прикордонники не впустили до України через київські аеропорти шістьох громадян Росії, які підозрюються у зв'язках з бойовиками ОРДЛО та фінансових махінаціях.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus