На Буковині відкриють ще два пункти пропуску на кордоні з Румунією

04.11.2016 08:00

На Буковині відкриють ще два пункти пропуску на кордоні з Румунією

Згідно з транскордонною угодою Україна-Молдова-Румунія в області наразі розбудовуються пункти пропуску Красноїльськ і Дяківці, а фактично з Румунією діє тільки один пункт пропуску - Порубне. "Та попит на цей напрямок великий, бо з Румунією Буковина веде дуже потужну торгівлю", - підкреслила начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій ОДА.

У Чернівецькій області готуються відкрити два нові пункти пропуску на кордоні з Румунією. Про це розповіла начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій ОДА Ганна Жебчук, повідомляє "Молодий буковинець".

"У галузі співробітництва є домовленість з Сучавською повітовою радою щодо втілення восьми різних проектів. Зокрема, з розбудови прикордонної інфраструктури. Відчуваємо велику потребу у відкритті пунктів пропуску перетину кордону з Румунією. Тож плануємо відкрити пункт пропуску Шепіт і Руську (з боку Путили). Наразі вони закриті через брак коштів на їхнє впорядкування", - зазначила Жебчук.

Вона додала, що згідно з транскордонною угодою Україна-Молдова-Румунія в області наразі розбудовуються пункти пропуску Красноїльськ і Дяківці, а фактично з Румунією діє тільки один пункт пропуску - Порубне.

"Та попит на цей напрямок великий, бо з Румунією Буковина веде дуже потужну торгівлю", - підкреслила Жебчук.

За її словами, понад 35 відсотків з обсягів зовнішньоекономічної діяльності області припадає на Румунію.

Раніше голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль попросив Кабмін розглянути питання про відкриття додаткового пункту пропуску на кордоні з Угорщиною.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus