На Черкащині з ресторану вилучили понад 1 тис. літрів контрафактної горілки

29.09.2016 11:00

На Черкащині з ресторану вилучили понад 1 тис. літрів контрафактної горілки

Як повідомили у прес-службі управління ДФС в Черкаській області, у зв’язку з випадками отруєння неякісними алкогольними напоями на Черкащині працюють у посиленому режимі робочі групи з цілодобового відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту. Так, вночі 28 вересня у ресторані Черкаського району податківці вилучили 202 5-літрові пластикові пляшки з горілкою.

На Черкащині в одному з ресторанів Черкаського району працівники податкової міліції вилучили понад 1 тис. літрів контрафактної горілки.

Як повідомили у прес-службі управління ДФС в Черкаській області, у зв’язку з випадками отруєння неякісними алкогольними напоями на Черкащині працюють у посиленому режимі робочі групи з цілодобового відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту.

Так, вночі 28 вересня у ресторані Черкаського району податківці вилучили 202 5-літрові пластикові пляшки з горілкою. Загалом вилучено понад 1 тисячу літрів горілки невідомого походження на суму понад 100 тис. грн, яка продавалася відвідувачам ресторану та місцевим жителям.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Вживаються заходи для встановлення джерел походження вилученої горілки.

Нагадаємо, в Харківській, Донецькій, Луганській та Миколаївській області від сурогатного алкоголю загинули більше 30 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus