На Черкащині з ресторану вилучили понад 1 тисячі літрів контрафактної горілки

29.09.2016 12:00

На Черкащині з ресторану вилучили понад 1 тисячі літрів контрафактної горілки

Як повідомили у прес-службі управління ДФС в Черкаській області, у зв’язку з випадками отруєння неякісними алкогольними напоями на Черкащині працюють у посиленому режимі робочі групи з цілодобового відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту. Так, вночі 28 вересня у ресторані Черкаського району податківці вилучили 202 5-літрові пластикові пляшки з горілкою.

На Черкащині в одному з ресторанів Черкаського району працівники податкової міліції вилучили понад 1 тис. літрів контрафактної горілки.

Як повідомили у прес-службі управління ДФС в Черкаській області, у зв’язку з випадками отруєння неякісними алкогольними напоями на Черкащині працюють у посиленому режимі робочі групи з цілодобового відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту.

Так, вночі 28 вересня у ресторані Черкаського району податківці вилучили 202 5-літрові пластикові пляшки з горілкою. Загалом вилучено понад 1 тисячу літрів горілки невідомого походження на суму понад 100 тис. грн, яка продавалася відвідувачам ресторану та місцевим жителям.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Вживаються заходи для встановлення джерел походження вилученої горілки.

Нагадаємо, в Харківській, Донецькій, Луганській та Миколаївській області від сурогатного алкоголю загинули більш як 30 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus