На Чернігівщині ліквідували підпільний горілчаний цех

20.10.2016 12:00

На Чернігівщині ліквідували підпільний горілчаний цех

Під час проведених обшуків виявлено близько 1 тонни спирту та 100 літрів спиртової суміші, порожні пляшки, етикетки, понад 500 марок акцизного податку сумнівного походження, обладнання та інше устаткування, що свідчить про масове незаконне виготовлення алкоголю. Продукція, виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм, реалізовувалася у роздріб та оптом.

На Чернігівщині правоохоронці цього тижня ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Згідно з повідомленням, на території однієї із станцій технічного обслуговування у м. Прилуки виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції з недоброякісної сировини, в тому числі у пластикових пакетах bag-in-box.

Під час проведених обшуків виявлено близько 1 тонни спирту та 100 літрів спиртової суміші, порожні пляшки, етикетки, понад 500 марок акцизного податку сумнівного походження, обладнання та інше устаткування, що свідчить про масове незаконне виготовлення алкоголю.

Встановлено, що продукція, виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм, реалізовувалася на території Чернігівської області у роздріб та оптом через налагоджену торговельну мережу.

Відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, транспортування та збуту алкогольної продукції з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей (ч. ч. 1, 3 ст. 204 Кримінального кодексу України).

Хід слідства перебуває на контролі прокуратури області.

Нагадаємо, за останніми даними від підробного алкоголю в Україні померло 63 особи, отруїлося - 140. Найбільше подібних випадків зафіксовано на Харківщині.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus