На Чернігівщині під час навчань попав під гусеницю БМП й загинув контрактник

05.10.2016 23:00

На Чернігівщині під час навчань попав під гусеницю БМП й загинув контрактник

На полігоні на Чернігівщині контрактник попав під гусеницю бойової машини. "У ході відпрацювання тактичного заняття під час спішування з БМП–1, військовослужбовець військової служби за контрактом, молодший сержант, попав під гусеницю бойової машини та від отриманих тілесних ушкоджень загинув", - йдеться у повідомленні Військової прокуратури центрального регіону.

На полігоні на Чернігівщині, де проводились військові навчання, контрактник попав під гусеницю бойової машини та від отриманих тілесних ушкоджень загинув.

Про це йдеться у повідомленні Військової прокуратури центрального регіону.

Вказується, що навчання проводилися на тактичному полі одного з навчальних центрів Сухопутних військ ЗСУ у селищі Десна Козелецького району Чернігівської області.

"У ході відпрацювання тактичного заняття під час спішування з БМП–1, військовослужбовець військової служби за контрактом, молодший сержант, попав під гусеницю бойової машини та від отриманих тілесних ушкоджень загинув", - сказано у повідомленні.

Військова прокуратурою вже розпочала кримінальне провадження за фактом порушення правил водіння або експлуатації бойової машини, що спричинило загибель військовослужбовця.

"Попередньою причиною цієї трагічної події є порушення правил експлуатації бойової машини водієм-механіком БМП-1 (військовослужбовцем військової служби за контрактом)", - повідомляє прокуратура.

Як повідомлялося, на початку жовтня на Яворівському полігоні на Львівщині троє військовослужбовців зазнали поранень. Один із них – гранатометник 24-ї механізованої бригади – після стрільб знайшов на тактичному полі невідомий йому предмет, який вибухнув просто в руках. Осколки влучили ще у двох товаришів, які стояли поблизу. Усіх забрали до лікарні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus