На Чернігівщині учасники блокади фур РФ заявляють про погрози з боку тітушок і можливий напад

05.03.2016 22:00

На Чернігівщині учасники блокади фур РФ заявляють про погрози з боку тітушок і можливий напад

У Чернігівській області блокпост активістів ВО "Свобода" на трасі "Київ - Москва" поблизу смт Кіпті оточили близько 100 "тітушок", які готуються до нападу. Про це заявив голова Чернігівської організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко. За його словами, людей привезли заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич і глава Козелецької райради Олена Дмитренко.

У Чернігівській області блокпост активістів ВО "Свобода" на трасі "Київ - Москва" поблизу смт Кіпті оточили близько 100 "тітушок", які готуються до нападу. Про це заявив голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко.

Про це повідомляє прес-служба об'єднання.

За його словами, людей привезли заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич і глава Козелецької райради Олена Дмитренко, які присутні на місці. Повідомляється, що вони погрожували активістам блокади.

За словами Андрійка, сторона українських активістів налічує 30 осіб.

"Ми будемо давати їм відсіч", - стверджують у "Свободі".

Раніше депутат Житомирської обласної ради ВО "Свобода" Сидір Кізін повідомив, що за 6 днів блокади на блокпосту в Овруцькому районі в декількох кілометрах від пункту пропуску "Виступовичі" (на кордоні з Бєларуссю) активісти не пропустили більше 12 вантажівок.

Нагадаємо, 11 лютого громадські активісти в 10 областях України почали безстрокову акцію щодо недопущення виїзду з України в напрямку міжнародних кордонів вантажних автомобілів з номерами російської реєстрації.

У відповідь на дії активістів 14 лютого російський уряд заборонив транзит українських вантажівок по своїй території.

У свою чергу, Кабінет Міністрів України від 15 лютого прийняв дзеркальні заходи і призупинив дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в РФ.

На засіданні уряду 24 лютого Кабінет міністрів України дозволив транзит російських вантажівок з 25 лютого і доручив Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку руху транзитних потоків.

26 лютого активісти, які блокували російські вантажівки на Закарпатті, заявили про завершення акції.

Разом з тим, 26 лютого ВО "Свобода" оголосила про відновлення блокування транзиту російських вантажівок територією України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus