На Чернігівщині виявили несанкціоноване звалище 35 тисяч люмінесцентних ламп

19.10.2016 12:00

На Чернігівщині виявили несанкціоноване звалище 35 тисяч люмінесцентних ламп

Під час перевірки встановити особи зловмисників не вдалося, але на картонних упаковках ламп зазначені адреса, назви та номери навчальних закладів Києва. Як уточнили в екологічній інспекції, відпрацьовані люмінесцентні лампи належать до промислових відходів I класу (класифікуються, як надзвичайно небезпечні відходи) та створюють загрозу для навколишнього природного середовища, життя і здоров’я людей.

У Чернігівській області 18 жовтня екологи виявили несанкціоноване звалище відпрацьованих люмінесцентних ламп. Як повідомили у Державній екологічній інспекції в області, факт несанкціонованого розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп встановлено поблизу села Змітнів Сосницького району Чернігівської області.

Лампи (за попередніми підрахунками, близько 35 тис. шт.) невідомі вивантажили обабіч дороги.

Під час перевірки встановити особи зловмисників не вдалося, але на картонних упаковках ламп зазначені адреса, назви та номери навчальних закладів Києва.

Як уточнили в екологічній інспекції, відпрацьовані люмінесцентні лампи належать до промислових відходів I класу (класифікуються як надзвичайно небезпечні відходи) та створюють загрозу для навколишнього природного середовища, життя і здоров’я людей.

Інспекція направила листи до Сосницької РДА, Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Управління ДСНС у Чернігівській області з вимогою вжити невідкладних заходів щодо ліквідації цих відходів.

Раніше Мінекології запустило електронну карту звалищ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus