На Донбасі ліквідували підпільну гуральню

11.01.2017 14:00

На Донбасі ліквідували підпільну гуральню

Про це повідомило Головне управління ДФС в Донецькій області. За результатами проведених обшуків у місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату співробітниками податкової міліції було вилучено 867 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв на суму 167 тис. гривень. Слідство триває.

У Донецькій області правоохоронці ліквідували підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю, вилучено майже 900 літрів сурогату. Про це повідомило Головне управління ДФС в Донецькій області.

"Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прокуратури Донецької області в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) припинено злочинну діяльність, пов'язану з незаконним виробництвом фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на потужностях підпільного цеху з подальшою реалізацією фальсифікату через торгівельну мережу на території області", - сказано в повідомленні.

За результатами проведених обшуків у місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату співробітниками податкової міліції було вилучено 867 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв на суму 167 тис. гривень. Слідство триває.

Нагадаємо, восени в Україні загинули 73 особи через отруєння сурогатним алкоголем, який виробляли в Харківській області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus