На Донбасі на КПВВ встановлять відеокамери

11.01.2017 16:00

На Донбасі на КПВВ встановлять відеокамери

Уряд у середу, 11 січня, затвердив план заходів для реалізації державної політики на окупованій частині Донбасу. Відповідний документ ухвалили без представлення на засіданні Кабміну, проте агентство "Українські Новини" ознайомилося з документом. Одне з його положень передбачає, що протягом першого кварталу 2017 року пункти пропуску на лінії розмежування, через які здійснюється переміщення вантажів, будуть обладнані системами відеоспостереження.

Уряд у середу, 11 січня, затвердив план заходів для реалізації державної політики на окупованій частині Донбасу. Відповідний документ ухвалили без представлення на засіданні Кабміну, проте агентство "Українські Новини" ознайомилося з документом.

Одне з його положень передбачає, що протягом першого кварталу 2017 року пункти пропуску на лінії розмежування, через які здійснюється переміщення вантажів, будуть обладнані системами відеоспостереження.

Крім того, уряд запланував надання адміністративних послуг поблизу пунктів пропуску. Зокрема, мова йде про реєстрацію актів цивільного стану та видачу паспортів громадян України людям, які проживають на непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей.

Також у пропускних пунктах заплановано встановити обладнання для доступу до високошвидкісного мобільного Інтернету (3G) і для забезпечення Wi-Fi. Поряд із цим на КПВВ повинні розповсюджувати українські та світові газети.

Планом передбачено встановлення радіостанцій, телевеж, передавачів, щоб здійснювати мовлення на непідконтрольні території.

Зараз на кордоні з окупованим Донбасом працюють п'ять контрольних пунктів в'їзду-виїзду: "Майорськ", "Мар'їнка", "Новотроїцьке", "Гнутове" і "Станиця Луганська".

Нагадаємо, на контрольно-пропускному пункті Майорськ 28 грудня розпочав працювати новий логістичний центр.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus