На Донбасі загинули понад 2 тис. росіян - волонтери

06.03.2016 12:00

На Донбасі загинули понад 2 тис. росіян - волонтери

На Донбасі загинули понад 2 тис. громадян РФ, серед яких - журналісти і військовослужбовці Росії. Про це пишуть "Новости Донбасса" з посиланням на повідомлення групи волонтерів "Вантаж-200 з України в Росію" у Facebook. Оновлений список, складений волонтерами, містить 2081 прізвище.

На Донбасі загинули понад 2 тис. громадян РФ, серед яких - журналісти і військовослужбовці Росії. Про це пишуть "Новости Донбасса" з посиланням на повідомлення групи волонтерів "Вантаж-200 з України в Росію" у Facebook.

Оновлений список, складений волонтерами, містить 2081 прізвище. При цьому зазначається, що волонтерам точно відомо про поховання 649 російських військовослужбовців, які брали участь в бойових діях на Донбасі, та обставини, за яких вони загинули.

Інформація про ще 194 осіб уточнюється волонтерами.

Серед 12 журналістів, які загинули, усі окрім одного були співробітниками російських або сепаратистських ЗМІ.

У свою чергу прес-секретар президента Святослав Цеголко оприлюднив список громадян Росії, які загинули під час конфлікту на Донбасі. Відповідне повідомлення розміщено на його Twitter-сторінці.

"Волонтери: на Донбасі загинув 2 081 громадянин РФ", - написав Цеголко і дав посилання на список загиблих, який склала організація "Вантаж-200 з України в Росію".

Раніше Міністерство закордонних справ України оприлюднило дані, згідно з якими з моменту початку агресії Росії загинуло понад 2600 українських військовослужбовців і понад 9000 отримали поранення.

За час конфлікту на сході України було вбито 9 тис 167 осіб, поранено 21 тис. 44 людини, йдеться в доповіді про дотримання прав людини в Україні Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus