На Донбасі загинув помічник Ірини Геращенко

12.03.2016 13:00

На Донбасі загинув помічник Ірини Геращенко

"11 березня на Донбасі загинув чудовий хлопець, класний юрист, Велике Серце Назар Крупка. Ми познайомилися в 2012 році, він очолював Золотоніський осередок "УДАРу", був моїм позаштатним помічником в минулому скликанні парламенту", - повідомила народна депутатка від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко в суботу 12 березня.

11 березня на Донбасі загинув український боєць з Черкаської області, юрист Назар Крупка.

Про це в суботу 12 березня повідомила народна депутатка від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко.

"Прийшли страшні новини з рідної Черкащини... Вірніше, з фронту. 11 березня на Донбасі загинув чудовий хлопець, класний юрист, Велике Серце Назар Крупка. Ми познайомилися в 2012 році, він очолював Золотоніський осередок "УДАРу", був моїм позаштатним помічником в минулому скликанні парламенту", - пише вона на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Він дуже багато допомогав у вирішенні проблем простих людей. Ми разом , тоді в опозиції, відстоювали лікарні в селищах Пальмірі і Домантове, коли іх збиралися закрити. Ми разом пробивалися в Черкаське СІЗО до автомайданівців і в судах захищали побитих і затриманих на Черкаському Майдані громадян", - зазначила Геращенко.

Депутатка згадує, що Назар був усміхненим, емоційним, щирим, правдолюбом.

"Говорила з мамою Назара, пані Тамарою. Немає слів передати її горя. Вклоняюся світлій пам'яті Назара", - пише Геращенко.

Зазначимо, що в прес-центрі Антитерористичної операції не повідомляли про загибелі 11 березня українських військовослужбовців. У той же час, за даними штабу, за минулу добу кількість обстрілів бойовиками позицій ЗСУ по всій лінії розмежування різко збільшилася. Так, було зафіксовано 75 обстрілів, з них 59 - на Донецькому, 15 - на Маріупольському та 1 - на Луганському напрямках.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus