На Донеччині не вистачає 1800 поліцейських

05.10.2016 08:00

На Донеччині не вистачає 1800 поліцейських

Начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін констатував, що окрім функцій, які виконують поліцейські в мирних регіонах, правоохоронці Донеччини отримали і додаткові - це служба на блокпостах, участь у "зачистках", відрядження в прифронтові населені пункти, допомога жителям після обстрілу.

У Донецькій області вже третій рік зберігається недоукомплектованою поліція на майже 1800 осіб. Про це 4 жовтня заявив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін на нараді з особовим складом главку, повідомили у Відділі комунікації поліції Донецької області.

"Вже третій рік через істотний некомплект (близько 1800 осіб) і додаткові обов'язки поліцейські Донеччини працюють за ненормованим графіком у надважких умовах", - зазначив глава обласної поліції.

Він констатував, що окрім функцій, які виконують поліцейські в мирних регіонах, правоохоронці Донеччини отримали і додаткові - це служба на блокпостах, участь у "зачистках", відрядження в прифронтові населені пункти, допомога жителям після обстрілу.

"Тільки за 9 місяців цього року слідчо-оперативні групи поліції більше ніж 800 разів виїжджали на огляд і документування наслідків обстрілу", - зазначив Аброськін.

Нагадаємо, за підсумками атестації з поліції звільнили більш як 5000 співробітників.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus