На Донеччині в новостворених громадах відкриють Центри безпеки

26.10.2016 09:00

На Донеччині в новостворених громадах відкриють Центри безпеки

"Ми розпочали проект створення у кожній новоствореній громаді Донецької області Центрів безпеки громадян. Це будуть окремі спеціально обладнані будівлі, в яких будуть розміщені пожежно-рятувальний загін, підрозділ поліції та бригада швидкої допомоги", - написав очільник регіону Жебрівський.

У Донецькій області в кожній новоствореній громаді буде відкрито Центр безпеки громадян в окремому спеціально обладнаному приміщенні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський.

"Ми розпочали проект створення у кожній новоствореній громаді Донецької області Центрів безпеки громадян. Це будуть окремі спеціально обладнані будівлі, в яких будуть розміщені пожежно-рятувальний загін, підрозділ поліції та бригада швидкої допомоги", - написав Жебрівський.

При цьому він додав, що керівники місцевого самоврядування вже сьогодні повинні освоювати навички співпраці з цими підрозділами. "Саме для цього 25 жовтня ми й огранізували відвідування 3-го пожежно-рятувального загону Маріуполя, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та Навчально-методичного центру", - зазначив Жебрівський.

Він пояснив, що сьогодні були проведені показові навчання для голів новостворених об'єднаних територіальних громад, мерів міст, керівників райдержадміністрацій та керівників військово-цивільних адміністрацій.

"Справа у тому, що після завершення децентралізаціі, усі місцеві пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС перейдуть на баланс органів місцевого самоврядування", - уточнив глава області.

Раніше начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін скаржився на недоукомплектованість поліції в регіоні майже на 1800 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus