На Донеччині з січня загинули 33 мирних жителя, кількість вбивств в "сірій зоні" збільшилася

03.10.2016 16:00

На Донеччині з січня загинули 33 мирних жителя, кількість вбивств в "сірій зоні" збільшилася

Начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В`ячеслав Аброськін заявляє, що з початку 2016 року на Донеччині загинули 33 мирних жителя. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. За даними Аброськіна, у 2016 році загинули 33 мирних жителя, з них - 4 жінки і 29 чоловіків, у 2015 році - 263 мирних жителя, з них - 14 дітей, 93 жінки і 156 чоловіків.

Начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В`ячеслав Аброськін заявляє, що з початку 2016 року на Донеччині загинули 33 мирних жителя. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

У Нацполіції фіксують збільшення кількості умисних вбивств у "сірій зоні" на Донбасі

За даними Аброськіна, у 2016 році загинули 33 мирних жителя, з них - 4 жінки і 29 чоловіків, у 2015 році - 263 мирних жителя, з них - 14 дітей, 93 жінки і 156 чоловіків.

За його словами, тільки за 9 місяців цього року слідчі територіальних підрозділів поліції провели 800 оглядів місць подій с документуванням наслідків обстрілу території області терористичними формуваннями "ДНР".

Також Аброськін зазначає, що поліція Донецької області має певні труднощі у проведенні оперативно-розшукових і слідчих заходів під час розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів у населених пунктах, які розташовані на лінії розмежування і в "сірій" зоні, а також злочинів, вчинених військовослужбовцями на території дислокації військових частин.

У зв`язку з цим, на його думку, вкрай необхідне створення військової поліції, яка б могла проводити весь комплекс заходів під час розслідування кримінальних злочинів в зоні відповідальності Збройних Сил України.

У Нацполіції фіксують збільшення кількості умисних вбивств у "сірій зоні" на Донбасі

В`ячеслав Аброськін фіксує збільшення кількості умисних вбивств у "сірій зоні" на Донбасі.

"Останнім часом дещо збільшилася кількість умисних вбивств у "сірій зоні" і в населених пунктах на лінії розмежування. Саме там, де доступ співробітників поліції обмежений", - заявив він.

За словами Аброськіна, за останній тиждень лише в селі Первомайське Ясинуватського району скоєно два умисних вбивства. "Завдяки активній роботі співробітників поліції по "гарячих слідах" учора за скоєння одного із вбивств у зазначеному селі були затримані двоє колишніх військовослужбовців. Замість того, щоб їхати додому, вирішили не розлучатися один із одним. Зарізали місцевого жителя та заволоділи його особистим майном. Ціна життя - 500 грн, така вартість викраденого. Злочинців затримано й відправлено до ізолятора", - додав начальник ГУ Нацполіції в Донецькій області.

Всього, за його словами, в регіоні "за 9 місяців цього року зареєстровано 128 вбивств, із них 6 - на окупованій території, і це лише невелика частина скоєних там, за якими ми проводимо слідчі дії; розкрито – 109. Для порівняння в 2015 - 169, розкрито – 138 і в 2014 - 269, розкрито – 203".

Раніше повідомлялось, що протягом 2015 року рівень злочинності в Україні зріс на 3%.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus