На "Євробачення 2017" очікують близько 15 тисяч іноземних гостей, учасника від України оголосять у лютому

01.10.2016 20:00

На "Євробачення 2017" очікують близько 15 тисяч іноземних гостей, учасника від України оголосять у лютому

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія прогнозує, що на пісенний конкурс "Євробачення" в Київ у 2017 році можуть приїхати близько 15 тисяч іноземних гостей. При цьому Аласанія зазначив, що кількість країн, які в цьому році візьмуть участь в конкурсі, на даний момент невідома: їх може бути як 43, так і 46.

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія прогнозує, що на пісенний конкурс "Євробачення" в Київ у 2017 році можуть приїхати близько 15 тисяч іноземних гостей. Про це він заявив в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

"Влада міста розраховує, що можуть приїхати близько 20 тисяч іноземців, а сподіваються і на цифру вище - до 30 тисяч (ще один козир столичної колоди: пропускна спроможність аеропортів "Бориспіль" і "Жуляни" достатня для великих пасажиропотоків). Прогнози НТКУ щодо кількості туристів дещо скромніші - до 15 тисяч гостей", - сказав він

При цьому Аласанія зазначив, що кількість країн, які в цьому році візьмуть участь в конкурсі, на даний момент невідома: їх може бути як 43, так і 46.

"Знаєте, навіть Росія оголосила, що візьме участь у конкурсі в Києві. Спочатку, правда, побурчали, але потім заявили, що участь візьмуть, і навіть вже називають претендента", - сказав гендиректор НТКУ.

На питання з приводу громадян РФ, яким заборонено в'їзд в Україну, Аласанія знову заявив, що "це питання СБУ".

"У цих списках, наприклад, точно є Костянтин Ернст. Він, як керівник Першого каналу РФ, може їздити на ці конкурси. І Росія може заявити про приїзд Ернста хоча б навіть для того, щоб побачити, як Україна на це відреагує", - зазначив він.

За словами Аласанії, трансляція Євробачення-2017 буде повністю здійснюватися НТКУ, а канал СТБ, з яким у телекомпанії укладено договір, займеться забезпеченням Національного відбору.

"Національний відбір до Євробачення-2017 вже стартував. З фінансів - НТКУ платить за ліцензію, СТБ бере на себе забезпечення національного відбору. В ефір відбір вийде в лютому, тоді й стане відомо ім'я учасника Євробачення-2017 від України", - підкреслив Аласанія.

Нагадаємо, Україна отримала право приймати Євробачення-2017 результаті перемоги Джамали на пісенному конкурсі в Стокгольмі. 8 серпня Кабмін виділив на проведення Євробачення-2017 450 млн гривень. Планується, що конкурс відбудеться в столичному Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі.

Церемонію відкриття Євробачення-2017 планують провести на території Софійського собору в Києві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus