На фінальних дебатах з Клінтон Трамп натякнув, що може не визнати результати виборів - вперше в історії

20.10.2016 09:00

На фінальних дебатах з Клінтон Трамп натякнув, що може не визнати результати виборів - вперше в історії

За словами Трампа, в ході нинішньої президентської гонки американські ЗМІ були "нечесними і корумпованими". "Мільйони людей, які зареєструвалися для голосування, не повинні були бути зареєстровані", - підкреслив він. Клінтон не забула відзначити, що протягом всієї історії США кандидати визнавали результати, навіть якщо вони і їм і не подобалися.

У Лас-Вегасі (штат Невада) в ніч на 20 жовтня за київським часом відбулися завершальні, треті, дебати кандидатів у президенти США республіканцяДональда Трампа і демократки Хілларі Клінтон. Політики знову не стали тиснути один одному руки перед початком теледебатів.

На перших дебатах вони потисли один одному руки, але не стали підходити один до одного, привітавши аудиторію.

Клінтон - Трампу: Ви скоріше повірите Путіну, ніж розвідці США

На початку дебатів обговорювалися розбіжності кандидатів по найбільш гострим для США питань внутрішньої політики: ставлення до зброї, імміграції, аборти, економічне зростання і діяльність Верховного суду, повідомив CNN.

Головною заявою можна вважати відповідь Трампа на питання про те, чи визнає він результати виборів у разі програшу. "Подивимося", - заявив він модератору.

За словами Трампа, в ході нинішньої президентської гонки американські ЗМІ були "нечесними і корумпованими". "Мільйони людей, які зареєструвалися для голосування, не повинні були бути зареєстровані", - підкреслив він, передає "Інтерфакс".

Клінтон не забула відзначити, що протягом всієї історії США кандидати визнавали результати, навіть якщо вони і їм і не подобалися, передає Reuters.

Кандидати обмінялися низкою взаємних звинувачень. Так, Клінтон заявила, що окрім "сексуального скандалу" Трамп часто заперечує свою відповідальність після непристойної поведінки, передає "Українська правда".

"Це стосується не лише жінок. Він жодного разу ні за що не вибачився - ми знаємо, що він робив з жінками, що він говорив, але він також ображав репортера-інваліда, ображав батьків Хана - солдата, який загинув США, ображав Джона МакКейна – колишнього в'язня війни, а також федерального суддю, який народився у штаті Індіана, через що йому "не можна довіряти у справі проти Трампа", - заявила Клінтон.

У свою чергу Трамп заявив, що усе це неправда та звинуватив Клінтон у зникненні грошей з благодійного фонду Клінтонів. Також Трамп зазначив, говорячи про звинувачення жінок, що усе це "справа рук штабу Клінтон", і він не знайомий із жодною з них.

У своєму виступі Трамп заявив про наміри збудувати стіну на кордоні з Мексикою, а з країни буде депортовано мігрантів, які перебувають у США незаконо.

Клінтон нагадала, що Трамп - "перший за 40 з чимось років кандидат у президенти, який не оприлюднив своєї податкової декларації", а також про те, що Трамп підтримав американську військову інтервенці. в Іраку та Лівії.

Говорячи про реформу системи соцзабезпечення, Клінтон заявила. що буде прагнути підвищення податку на заробітну плату для високооплачуваних працівників. За словами Клінтон, вона і Трамп будуть платити більше податку та додав, що "за умови, що він (Трамп – ред.) не може зрозуміти, як уникнути цього", маючи на увазі його уникання сплати федеральних податків.

Під час цього виступу Трамп назвав Клінтон "бридкою": "Така бридка жінка", зазначив він.

Клінтон - Трампу: Ви скоріше повірите Путіну, ніж розвідці США

Під час обговорення зовнішньої політики Клінтон згадала про дані WikiLeaks, які можуть свідчити про шпигунство РФ проти США.

"Вони (РФ) займаються хакерством, зламуючи американські сайти, сервери приватних осіб і інститутів. Цілком очевидно, що президент РФ Володимир Путін вважає за краще маріонетку на місці президента США, що РФ бере участь в кібератаках проти США, які ви заохочуєте, шпигунстві проти нашого народу, а ви готові хвалити Путіна, зруйнувати альянс НАТО і зробити все, що він хоче", - заявила Клінтон.

"Ви продовжуєте отримувати від нього (Путіна – ред.) підтримку, тому що у нього є фаворит в цій гонці. Це безпрецедентний ситуація - у нас ніколи іноземне уряд не втручався в наш виборчий процес.... У нас 17 розвідвідомств, цивільних і військових ... І ви швидше повірите Володимиру Путіну, ніж розвідвідомствам - нашим фахівцям, які принесли присягу захищати нашу країну", - додала вона.

У свою чергу Трамп заявив, що "засуджує Росію".

"Я особисто не знаю Путіна, ніколи з ним особисто не зустрічався, він ніякої мені не друг, але якщо США будуть з Росією ладити, це буде непогано. Але Путін обійшов її (Клінтон) і Обаму на кожному кроці", - заявив він.

За словами Трампа, Клінтон "не подобається Путін, тому що Путін був розумніший за неї на кожному етапі, він був розумніший за неї у Сирії".

Згідно з опитуванням глядачів CNN, Клінтон виграла треті дебати. Розрив між кандидатами склав 13%: Клінтон віддали свої голоси 52% глядачів, за Трампа - 39%.

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus