На Харківщині виявили наркоплантацію серед поля соняшнику

20.10.2016 11:00

На Харківщині виявили наркоплантацію серед поля соняшнику

"Плантація конопель виявлена і ліквідована в селищі Андріївка Балаклейського району в результаті спільної операції співробітниками Управління СБУ в Харківській області. Причому, коноплі виявили серед соняшників на площі в 2 604 тис. га", - зазначила головний спеціаліст відділу комунікацій поліцейського главку.

Плантацію конопель, висаджених між соняшниками на полі в 2,6 тис. га, ліквідували в Балаклейському районі Харківської області. Про це Укрінформу розповіла головний спеціаліст відділу комунікацій поліцейського главку в Харківській області Олександра Алексєєва.

"Плантація конопель виявлена і ліквідована в селищі Андріївка Балаклейського району в результаті спільної операції співробітниками Управління СБУ в Харківській області. Причому, коноплі виявили серед соняшників на площі в 2 604 тис. га", - зазначила Алексєєва.

За її словами, вилучені рослини направлені на експертизу.

"Слідчим Балаклейського відділу поліції факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 310 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) - з санкцією від трьох до семи років позбавлення волі", - додала Алексєєва.

Поліція встановлює власника поля.

Раніше у зоні АТО виявили плантацію марихуани.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus