На Харківщині виявили завод, який виготовив сотні тисяч пляшок фальшивої горілки

24.10.2016 14:00

На Харківщині виявили завод, який виготовив сотні тисяч пляшок фальшивої горілки

"Пляшки маркувались марками акцизного податку України, які нібито знищені, як невикористані. Згідно норм чинного законодавства відповідні акти про знищення складаються працівниками фіскальної служби. Окрім того, щоб замаскувати факт використання невідповідної марки акцизного податку, зверху наклеювали додаткову етикетку з різними позначеннями", – повідомили у поліції.

Працівники фіскальної служби та посадовці горілчаного заводу у Харківській області організували злочинну схему з підпільного виготовлення горілки. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Згідно з повідомленням, на заводі виготовлялась лікеро-горілчана продукція, яка жодним чином не обліковувалась.

"В подальшому пляшки маркувались марками акцизного податку України, які нібито знищені, як невикористані. Згідно норм чинного законодавства відповідні акти про знищення складаються працівниками фіскальної служби. Окрім того, щоб замаскувати факт використання невідповідної марки акцизного податку, зверху наклеювали додаткову етикетку з різними позначеннями", – повідомили у поліції.

У відомстві додали, що готова до реалізації продукція поширювалася на території Дніпропетровської області.

Відкрито кримінальне провадження, було проведено 13 обшуків на території двох областей.

Правоохоронці вилучили понад 590 тисяч пляшок, загальна вартість яких сягає майже 30 мільйонів гривень. Також поліцейські вилучили понад один мільйон гривень.

Нагадаємо, в Україні вже зареєстровано 143 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, із них завершились летально – 65.

Перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня.

Згодом летальні випадки від отруєння зафіксували в інших регіонах України, зокрема в Донецькій, Луганській, Миколаївській, Житомирській та Дніпропетровській областях.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора і трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus