На Харківщині затримали колишніх міліціонерів, які займалися розбоєм

11.01.2017 17:00

На Харківщині затримали колишніх міліціонерів, які займалися розбоєм

У Харківській області затримано банду, що займалася розбоєм. Про це в середу 11 січня заявив начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Анатолій Дмитрієв. "Зараз перевіряємо затриманих на причетність до скоєння інших тяжких злочинів. Їм загрожує до 12 років тюремного ув'язнення", - додав він.

У Харківській області затримано банду, що займалася розбоєм.

Про це в середу 11 січня заявив начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Анатолій Дмитрієв.

"Сьогодні вранці співробітники Управління карного розшуку спільно зі спецназівцями КОРД затримали групу розбійників у складі чотирьох осіб, серед яких двоє – колишні співробітники міліції. Один з них звільнився три роки тому, другий не пройшов атестацію", - написав він у своєму Facebook.

"Бандити напали на харківського підприємця, відібрали у нього 10 тис. доларів США, 30 тис. гривень, 4 тис. євро та заволоділи його іномаркою. Завдяки вжитим заходам й оперативному реагуванню на повідомлення про злочин злодіїв вдалося затримати протягом кількох годин після скоєння розбою", - розповів чиновник.

"Майно, кошти та зброю вилучено. Відкрито кримінальне провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України - ч.3 ст.187 (розбій) та ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортними засобами). Зараз перевіряємо затриманих на причетність до скоєння інших тяжких злочинів. Їм загрожує до 12 років тюремного ув'язнення", - додав Дмитрієв.

Нагадаємо, восени 2016 року в Запоріжжі правоохоронці затримали поліцейських, які грабували людей.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus